Tatiana_Home_Decor: Mój dom jest dla mnie przestrzenią, w której żyję, pracuję i realizuję się, dlatego tak ważne jest dla mnie, aby…

Tatiana_Home_Decor

Dzięki poczuciu stylu i estetyki tworzy wyjątkowe wnętrza. Ciepłe, przytulne, inspirujące. Wokół jej profilu gromadzą się ludzie o podobnej pasji.

Tatiana_Home_Decor

Kiedy wejdzie się do Twojego świata, przepada się na długie godziny. Gdzie nauczyłaś się takiej sztuki dekoracji?

Bardzo dziękuję za uznanie. Nigdzie się tego nie uczyłam. Kieruję się pewnego rodzaju instynktem i własnym poczuciem estetyki, w rezultacie daje to efekt, który mnie zadowala. Cieszę się jeśli komuś się to podoba.

Dokończ proszę zdania:

Mój dom jest dla mnie… moją przestrzenią, w której żyję, pracuję i realizuję się, dlatego tak ważne jest dla mnie, żeby dobrze się w nim czuć.
Nie wyobrażam sobie jesieni bez… kominka, koca i kubka herbaty z imbirem i cytryną.
Każdy dzień zaczynam od… kawy i prasy. No i oczywiście od przeglądu Instagrama.
Każdy dzień kończę… inaczej. Jestem matką trójki dzieci i każdy dzień przynosi mi coś nowego. Przed samym snem przeważnie coś czytam.
Jesienią w mojej kuchni… będą królować potrawy z dyni, dania i napoje uodparniająco-rozgrzewające, imbir, kardamon, kurkuma. Lubię ich aromat  roznoszący się po domu. Taka jest u mnie jesień.

Tatiana_Home_Decor

Zdradź gdzie kupujesz te wszystkie piękne dodatki, kubeczki itp.?

Ikea, Pepco, Home and You, H&M Home. To moje ulubione sklepy, większość z nas się w nich zaopatruje, tam każdy znajdzie coś dla siebie.

Tworzysz wokół siebie przyjazną, życzliwą społeczność. Czy poprzez obecność na Instagramie udało Ci się kogoś bliżej poznać?

Myślę, że można już tak powiedzieć. Mam tu takie osoby, z którymi kontaktujemy się codziennie, coraz więcej o sobie wiemy, lubimy się i rozważamy w przyszłości spotkanie w realu.

Tatiana_Home_Decor

Wyobraź sobie, że zwraca się do Ciebie osoba, która właśnie urządza dom. Chce by to miejsce stało się oazą jej rodziny. Prosi Cię o kilka rad. O czym powinna pamiętać dekorując wnętrza?

Przede wszystkim żeby nie kierować się tylko trendami. Moda przemija a my pozostajemy we wnętrzach, które nas drażnią. Ja mam taką zasadę, żeby pomieszczenia miały neutralną bazę, a charakteru dodają im detale. Dekoracje i dodatki można zmieniać niskim kosztem. Tym samym zyskujemy nowe wnętrze.

Ostatnie pytania to prośba o wytypowanie jednej osoby, która Twoim zdaniem jest ciekawa i wyjątkowa. My zgłosimy się do niej z prośbą o udzielenie wywiadu, a tym samym dołączenie do naszego grona Inspiratorów.

Jest wiele takich osób. Jeśli to ma być jedna osoba to wybieram eliza_betka. Uwielbiam jej profil i pasję do gotowania. Często korzystam z jej przepisów.

Przeczytaj również: Monika Kozak: Warto dzielić się z ludźmi dobrymi emocjami.

Tagi: , , , ,

Podobne wpisy

Poprzedni wpis Następny wpis
2 shares

Jeśli podoba Ci się nasza strona, to kliknij: