Historia o tym… jak znaleźć biurko idealne. Historia o miłości dwojga ludzi do siebie i ….mebli

Od zawsze miałam dwa marzenia. Pierwsze stworzyć dom, w którym będę czuć się wyjątkowo, funkcjonalny, zgodny z moją estetyką. Drugie – to być twórcą, móc kreować otoczenie, wpływać na jego wygląd. Obydwa te marzenia spełniły się. A wszystko dzięki marce Minko.

Unikalne rozwiązania, prostota, skandynawski klimat, funkcjonalność – tak w skrócie można opisać rodzinną manufakturę Minko. Ich twórcami jest małżeństwo, rodzice dwójki dzieci, Anna i Michał. Ona odpowiada za projektowanie, on wprowadza jej pomysły w życie. Dzięki połączeniu talentów i zdolności ich prace są oryginalne i zaskakujące. W tych modernistycznych, nowoczesnych meblach kryje się nieoczekiwane ciepło. Dzieje się tak za sprawą kolorów oraz niepowtarzalnego materiału, stworzonego przez samą naturę – drewna.
Idealne biurko istnieje? Tak, jeśli dołożysz swoją „cegiełkę” do jego stworzenia…
To biurko wie, po co zostało zaprojektowane. Ciekawy, prosty design łączy się tutaj z funkcjonalnością. Mebel doskonale odnajdzie się zarówno w dużym jak i małym pomieszczeniu. To, jak będzie wyglądał finalnie, może zależeć także od nas samych. Anna i Michał zapraszają swoich klientów do twórczej współpracy. Możemy wybrać swój ulubiony, pasujący do reszty mebli w naszym wnętrzu kolor. Wybór jest szeroki: klasyczny brąz, delikatna mięta, biel, róż czy przykuwająca wzrok musztarda, to tylko niektóre z propozycji. Do tego stelaż: buk, dąb, black lub white. Istnieje także możliwość dopasowania rozmiarów biurka do naszych potrzeb. Czego chcieć więcej?
Warto dodać, że Biurko BASIC + zostało również docenione w prestiżowym konkursie DOBRY WZÓR 2017.
O tym marzy każda kobieta?
Jeśli toaletka kojarzyła się wam dotąd z kiczowatym, mało funkcjonalnym meblem, to ten produkt mocno was zaskoczy. Toaletka od Minko to przestronna, modernistyczna konstrukcja. Jak mówią sami twórcy: Łączy funkcje biurka i dyskretnej konsoli. Pod blatem znajduje się aksamitna szkatułka, gotowa pomieścić co tylko chcemy. Jak wszystkie meble MINKO, jest dostępna w szerokiej palecie materiałów i kolorów. Do wyboru mamy wersję klasyczną oraz mini. Na tak zaprojektowaną toaletkę, może pozwolić sobie nawet właścicielka wyjątkowo małej łazienki czy sypialni.

Pokój dla dziecka…
Kto lepiej wie, jakie meble powinny znaleźć się w pokoju dla dzieci, niż rodzice dwójki dziewczynek? Biurka oraz kontenery zostały doskonale dopasowane do potrzeb dziecka. To tutaj maluchy będą mogły zdobywać swoje pierwsze umiejętności, pisać, czytać, rysować, rozwijać swoje pasje. W poręcznych szufladach z pewnością pomieszczą się ich wszystkie skarby. Dzieci mogą wybrać jaki kolor będą mieć ich meble, co niewątpliwie przysporzy im wiele radości.

Dobry polski design w każdym domu…
Minko to także wyjątkowe stoły, szafy, stoliki, kontenery, komody, szafki na obuwie oraz regały. Znany projektant Norman Foster powiedział, kiedyś: Jako architekt tworzysz w teraźniejszości, mając świadomość przeszłości i w perspektywie przyszłości, która jest właściwie nieznana. Maksyma ta zdaje się być świetnie znana Annie i Michałowi. Ich prace są ponadczasowe i łatwo wyobrazić je sobie w różnych wnętrzach nawet za kilkadziesiąt lat. Meble, w których najważniejsza jest estetyka i piękno, ale zawsze jest w nich obecny także element funkcjonalności.Po więcej inspiracji zapraszamy do świata Minko.

Tagi: , , , , , , , , ,

Podobne wpisy

Poprzedni wpis Następny wpis
29 shares

Jeśli podoba Ci się nasza strona, to kliknij: